О школи

Неколико речи о нашој школи

Школа фолклора „Шпанац“ је једна од секција АКУД-а „Шпанац“. Организована је као забавно-едукативни центар чија је основна делатност развој дечијег фолклора, а примарни циљ сценска примена народних игара код деце.

Школа је отворена за сву децу предшколског и школског узраста која желе да на стручан и забаван начин науче да играју поспешујући своје друштвене способности, културу, васпитање и здравље.

Програм се заснива на фолклорном стваралаштву које је квалитетно и садржајно прилагођено различитим узрастима деце. У преношењу знања и искуства на нове генерације наша школа нуди стручан и ентузијастичан кадар са већ провереним педагошким и уметничко-плесним квалитетима. Школа добија на квалитету јер је основана и функционише у оквиру АКУД-а „Шпанац“.

Пробе

• СРЕДА: од 20:00 до 20:45
  • СУБОТА: од 12:00 до 12:45

Пробе се одржавају у сали за културу, спорт и рекреацију „Студентски град“ на Новом Београду,
у непосредној близини службених просторија и клуба АКУД „Шпанац“.

Студентски град
улаз из улице Тошин бунар (црвена капија) или главни улаз из Студентске улице (плава капија)
11070 Нови Беогард

• Сала за културу, спорт и рекреацију „Студентски град“